Meilės Laiptai – Orginalus Kurinys?

Šiam kartui per daug nesiplėsiu į visokias smulkmenas ir tuščiažodžiavimus. Ant pjedės stalo keliam Edmundą Kučinską su kūriniu „Meilės laiptai“ ir kroatų pop atlikėją Oliver Dragojevič su daina „Skalinada“.

Oliver‘is iki šių dienų yra iškilus ir gerai žinomas Kroatijos pop scenoje. 1976 metais „Split‘76“ albume pristatė naują dainą „Skalinada“ atliktą ant Zdenko Renjič kompozicijos.

Kaip nekeista nors dainininkas yra išleidęs daugiau nei 30 rinkinių, ši kompiliacija buvo viena garsiausių ir iki šiol sužadina šiltus gerbėjų jausmus.

Tuo tarpu mūsiškis estrados atlikėjas Edmundas Kučinskas uždainavo ir savąją „Skalinada“ versiją pervadindamas – „Meilės Laiptai“, kuri pasirodė 1996 metais išleistame albume tuo pačiu pavadinimu kaip ir daina.

Kadangi tai buvo pirmasis leidinys po gan ilgos, 8-rių metų pertraukos iširus grupei „Nerija“, atlikėjas užkariavo gerbėjų širdis ir taip pradėjo nesibaigiančią solinę karjerą.

Žinoma, tai buvo visų koncertų šlageris ir jį buvo galima išgirsti kiekviename repertuare, tačiau pamažu blėstant dainos populiarumui, dainininkas nusprendė imtis suktybės bei atgaivinti nemirštančią dainą pasitelkus Ingos Valinskienės pagalbą.